تبلیغات
سینما اندیشه 3 - Bernardo Bertolucci بیوگرافی برناردو برتولوچی قسمت اول

سینما اندیشه 3

زندگینامه کارگردانهای شاخص

 

Bernardo Bertolucci بیوگرافی برناردو برتولوچی قسمت اول

 

نوع مطلب :برناردو برتولوچی ،

نوشته شده توسط:سینما اندیشه 3

 

Bernardo Bertolucci   بیوگرافی برناردو برتولوچی                  

    قسمت اول

برناردو برتولوچی (۱۹۴۰ پارما) فیلمساز و کارگردان معاصر ایتالیایی است.

ابتدا با ادبیات در دانشگاه رم کار هنری خود را آغاز کرد و مدتی بعد اولین رمان خود را با نام Premio Viareggio انتشار داد.سپس با ورود به سینما در چند فیلم دستیار کارگردان سرشناس ایتالیایی پیر پائولو پازولینی بود.همچنین وی برای فیلمهای آخرین تانگو در پاریس و آخرین امپراتور کاندیدای جایزه اسکار شد.آخرین کار منتشر شده وی در مقام کارگردان فیلم خیالباف‌‌ها بوده است.

فیلم‌شناسی:

پیش از انقلاب 1964

Amore e rabbia 1969

دنباله رو 1970

آخرین تانگو در پاریس 1972

هزار و نهصد 1976

ماه  1979

آخرین امپراطور 1987

آسمان سرپناه 1990

بودای کوچک 1993

زیبایی ربوده شده 1996

در محاصره 1998

یک اپیزود از فیلم « دقایق مرده: ویولون‌سل» 2002

خیالباف‌ها 2003

آخرین تانگو در پاریس            

در فیلم آخرین تانگو در پاریس٬ از همان ابتدا و با شکل گیری اولین رابطه بین دختر جوان (ماریا شرایدن) و مرد میانسال (مارلون براندو) متوجه موقعیت آن ها می شویم و این که در دنیایی قرار گرفته ایم که در آن هویت بی معنی بوده است. اصل وابستگی بر مبنای سکس به هر طریقی می باشد٬ حتی اگر حالت مازوخیستی به خود بگیرد. سکس آن چیزی است که دختر جوان و مرد میانسال را به یکدیگر پیوند می دهد. این دنیا جایی نیست جز همان آپارتمانی که دختر جوان در ابتدا به سراغ اجاره آن می رود. در طول فیلم مشاهده می کنیم که اگر چه در داخل آن خانه همه قوانین متعلق به مرد میانسال است و او کسی است که قبلا در آن جا بوده٬ ولی در خارج از آن خانه٬ زندگی چه برای مرد میانسال و چه برای دختر جوان بصورت عادی پی گرفته می شود. تکرار همان چیزی است که در زندگی روزمره مشاهده می کنیم و شاید تجربه های غم انگیزی چون خود کشی همسر مرد میانسال و یا تجربه های شیرینی چون پیشنهاد ازدواج از طرف نامزد دختر جوان به او این تکرار را بر هم بزند اما پس از مدتی٬ زندگی چیزی جز همان تکرار نیست٬ پس می توان فرار از این تکرار در زندگی روزمره و عادی مانند همه مردم دیگر را٬ دلیل وابستگی مرد میانسال و دختر جوان و زندگی چند روزه آن دو در آن آپارتمان دانست.

نام افراد همان چیزی است که به آن ها هویت٬ شخصیت و وجود می دهد. انسان هر چه قدر دارای شخصیت اجتماعی والایی باشد اما باز از طریق نام خود شناخته می شود. حال اگر فردی بالاترین مقام را داشته باشد٬ برای شخصی که او را ندیده است٬ جز از طریق نام او شناخته نمی شود. پس برتولوچی در آخرین تانگو در پاریس ما را به دنیایی کوچک٬ محدود و بین دو نفر می برد که در آن شخصیت هیچ نقشی ندارد و هویت و انسان بودن هیچ جایگاهی ندارند. هر دو فرد تا اواخر فیلم به این شرایط راضی هستند. آن ها در جایی قرار گرفته اند که مانند حیوان ها٬ تنها به فکر ارضای میل جنسی خود٬ به دور از هر آن چه در خارج از آن دنیا برای خود دارند٬ هستند. شاید یکی از دلایل انتخاب دنیای کنونی از جانب اکثر افراد و زندگی روزمره مشابه آن ها٬ به دلیل مناسب بودن این نوع زندگی برای آن ها است چرا که راه هایی را در زندگی انتخاب می کنند و قدم هایی را بر می دارند که اکثر آن ها قبلا انتخاب و تجربه شده اند٬ وگر نه ممکن بود همگی به زندگی در فضایی مانند فضای فیلم آخرین تانگو در پاریس تمایل بیشتری داشته باشیم. درست است که تکرار در زندگی برای انسان ملالت آور است٬ اما اگر انسان پوسته تکرار را از زندگی خود بشکافد٬ در نقطه ای قرار می گیرد که افراد مانند او کم هستند و این باعث ایجاد نوعی ترس در خود انسان از اینکه راهی اشتباه را انتخاب کند٬ می شود چرا که باید در این زندگی جدید دست به تجربه های جدیدی بزند٬ همان طور که در این فیلم دختر جوان ابتدا تصور می کند که انتخاب مرد میانسال به عنوان همسر خود با وجود اختلاف سنی زیاد می تواند گزینه مناسبی برای ادامه زندگی او باشد اما به محض خارج شدن از آن دنیا و قرار گرفتن در میدان زندگی روزمره و آشنا شدن با هویت و شخصیت مرد٬ همان گونه که در اجتماع بزرگ زندگی عادی زندگی می کرده٬ پی به اشتباه بودن تصمیم خود می برد. دختر جوان ابتدا تصوری موقتی از دنیای بدون هویت و نام مرد میانسال دارد و موقتی بودن آن باعث جذب شدن او به آن می شود و حتی زمانی که مرد میانسال را برای ادامه زندگی انتخاب می کند تنها تصوری موقتی از آن زندگی دارد٬ اما به محض قرار گرفتن در میان سایر مردم پی به جدی بودن مساله زندگی طولانی مدت می برد و حتی مرد میانسال نیز در انتخاب همسر٬ خودش را خارج از آن دنیای موقتی می بیند و شروع به صحبت از چیز هایی می کند که به هویت او اشاره دارد و در دنیای آپارتمان٬ صحبت از آن ها ممنوع بوده است. در این فیلم در ابتدا تصوری ایجاد می کند که عشق میان مرد میانسال و دختر جوان تنها به خاطر سکس بین آن ها بوجود آمده است اما این موضوع تنها موقتی است و اگر کمی باز تر و عمومی تر بنگریم٬ همان گونه که در پایان فیلم نشان داده می شود٬ می بینیم که آن عشق موقتی بوده و اصل عشق به شناخت دو طرف از هم و شخصیت آن ها و در کنار آن سکس بوده است و زمانی که این شناخت ایجاد می شود٬ دیگر آن عشق موقتی ناشی از ارتباط جنسی٬ بی اثر و ضعیف جلوه می کند.

در واقع می توان چنین برداشتی را داشت که قرار گرفتن در زندگی با محوریت سکس به دور از آن چه در خارج از آن زندگی می گذرد تا حدی قابل درک است چرا که محور زندگی یعنی آن چه سبب بوجود آمدن و استحکام زندگی می شود٬ وجود دارد اما به محض درگیر شدن با نوعی زندگی با محوریتی دیگر آن چه پسندیده تر است تکرار تجربیاتی است که قبلا وجود داشته است٬ چرا که قبلا امتحان خود را پس داده است. پس دیگر محوریت سکس در مقابل زندگی عادی نمی تواند استحکامی داشته باشد و سعی در از بین بردن آن می شود همان طور که دختر جوان در آخرین تانگو در پاریس ابتدا توان مقابله با زندگی جدید خود را ندارد٬ اما با ورود به زندگی عادی می تواند قدرت بر هم زدن آن زندگی موقتی را پیدا کند و با تصمیمی چه درست و چه اشتباه این کار را انجام می دهد و به زندگی عادی بر می گردد. در واقع دختر جوان سعی می کند که چند روز آشنایی با مرد میانسال را همچون خوابی برای خود در نظر بگیرد که پس از بیدار شدن از این خواب (کشتن مرد میانسال) آن را فراموش کند و بصورت عادی زندگی کند.

هزار و نهصد                              

تاریخ سینما فیلم هائی دارد كه گذر زمان آنها را از رنگ و رو نمی اندازد.1900 از آن دسته فیلمهاست.

برتولوچی در این فیلم-اسطوره خود جامعه بورژوای ایتالیا را از آغاز صده 1900 تا اواخر آن به تماشاگر می نمایاند.روابط حاكم در یك جامعه بورژوا،مناسبات میان رعیت و مالك،شكل گیری ماركسیسم در بین توده دهقانان،شكل گیری فاشیسم و همه اینها انقدر بیان سینمائی فیلم شیرین و مبتنی بر تصویر است كه زمان طولانی فیلم اخساس نمی شود، مثل همه فیلم های خوب سینما (زمان این فیلم 5 ساعت است) داستان فیلم به قدری قوی ه تصویر کشیده شده است که فیلم نه تنها برای مخاطبان خاص بلکه برای مخاطبین عام نیز جذابیت دارد.

1900 نیز مثل تمام آثار برتولوچی استفاده های آگاهانه و معنا داری از رنگ دارد.یكی از نمونه های زیبای آن در آخر فیلم است،كه مردم با گرداندن آن پارچه قرمز بزرگ در گرداگرد محوطه زندگیشان شادی میكنند و انعكاس نور از آن تمام خانه و زندگی آنان را سرخ كرده است.تمثیلی زیبا از بسط كمونیسم بر زندگی آنان.

آسمان سر پناه                              

ظرافت طبع برتولوچی در انتخاب لوكیشن در این فیلم هم مانند دیگر آثار این نابغه سینما یكی از ویژگیهای اصیل فیلم را تشكیل می دهد. بیابانهای افریقایی و تم عربی آن بیش از بقیه آثار برتولوچی مخاطب را به یاد استاد گرامی اش پازولینی كبیر می اندازد. فیلم ؛ شرح یك سفر در دل سرزمینهای بكر افریقاست كه پایان بندی باز آن ؛ سفر را بی پایان در دل دنیای برتولوچی رها می كند. شاید از نظر تكنیكی در حد شاهكارهای او در دهه هفتاد نباشد ؛ اما مشاهده آن بیشترین لذت را در بین فیلمهای این استاد ایتالیایی به مخاطبین می‌دهد. بی انصافی است اگر نقش مدیر فیلمبرداری ارزنده اش را هم در نظر نگیریم. مانند بسیاری دیگر از فیلمهای برتولوچی بخش عظیمی از زیبایی و لذتی كه این فیلم به تماشاگر می دهد وامدار ویتوریو استورارو ست.

برتولوچی در آثارش از زاویه های گوناگون به این موضوع پرداخته و تعهد آدم رو به اون برانگیخته و یا تشویق كرده و از سوی دیگه توجه انسان رو به چیزی كه داره جلب و با سفری كه مخاطبان رو همراه خودش به اقصی نقاط دنیا میبرد به ارزش های پیرامونی اون داشته ها هدایت میكند .ضمن اون كه كمبودهای فرهنگی سایر اقوام رو به چالش میكشد كه شاید شاید پیامی نیز برای دولتمردان كم تعقل در دنیای بدون موازنه ثروت و توسعه باشد که برتولوچی در خلق این رویا و اندیشه موفق است

زیبایی ربوده شده                            

زیبایی ربوده شده با فیلم های طولانی مدت وپر هزینه قبلی برتولوچی تفاوت دارد. باید گفت كه هزینه این فیلم كمتر از نصف هزینه بودای كوچك (كه آن را در سال 1993 ساخت) یعنی 15 میلیون دلار بوده است. او در این فیلم لوسی دختر 19 ساله و باكره را نشان می دهد كه به ظاهر برای ساخته شدن پرتره ای از او توسط یكی از آشنایان مادرش به تپه ای در ایتالیا باز می گردد. اما او در واقع به جستجوی دو چیز می پردازد؛ گذشته و آینده خود.هویت او ناشناخته است زیرا از محتوای شعر های مادرش پی برده است كه پدرش كس دیگری است "آن مرد یك چاقو داشت، با لهجه حرف می زد و متاهل بود."او همچنین به دنبال عشقش نیز هست.به ظاهر در 15 سالگی عاشق پسری می شود وپس از ترك ایتالیا از او نامه هایی دریافت می كند، ولی به ناگاه نامه ها قطع می شود.اما او هنوز دل در گرو آن عشق دارد وبدان متعهد است.زیرا آن نامه ها به خصوص یكی از آنها بوی واقعی عشق می داد.

فیلم های برتولوچی همان طور كه خود نیز بر آن تاكید دارد فیلم های روانكاوانه ایست. او همیشه آماده است تا درباره ارتباط فیلم هایش با زندگی واقعی خودش صحبت كند.برتولوچی در جایی گفته:"برای مدت ها نمی توانستم این دو را از هم جدا كنم.زمانی معتقد شدم كه رفتن پیش روانكاو نه تنها تجزیه و تحلیل خودم، بلكه تحلیل فیلم هایم نیز بود.فیلم هایم آنچنان بخشی از خودم هستند كه من نمی توانم فرقی بین این دو بگذارم".

این فیلم نیز در همین قاعده روانكاوانه است.او لوسی را به سرزمینی می فرستد كه از ابتدا معلوم است كه در آن جا چیزی به اسم حریم خصوصی معنایی ندارد.او از آمریكا به تپه ای پا می گذارد كه تازه برق دار شده و به دور از تجاوز امواج تلوزیونی باكره مانده است. او وارد سرزمینی می شود كه بكارت او را با تعجب و حیرت می نگرند. او وارد سرزمینی می شود كه دختران آنجا دوست دارند هر چه زودتر از شر بكارت خلاص بشوند و بدین منظور،برای دیدار با پسری كه این وظیفه خطیر را بر عهده داشت صف می كشیدند. او وارد سرزمینی می شود كه برای جوانانش عشق معنایی ندارد و مردم با هم خیلی راحت هستند و از صحبت درباره خصوصی ترین مسائل زندگی یكدیگر،واهمه ای ندارند.او آمده است در چنین فضایی عشق خود را پیدا كند.

او در پشت سر خود مادرش را دارد، مادرش نیز یكی از مردمان همین سرزمین بود. او نیز بسیار در روابط با مردان بی پروا بود، همه او را شاد می دیدند ولی لوسی تنها كسی است كه می دانست كه چقدر مادرش غمگین بود. او برای لوسی در یكی از شعر هایش شرح اولین رابطه اش را می دهد، در ادامه می گوید:"فكر می كردم كه دیگر چیزی ندارم اما بعد تو آمدی،از نو.مرا ببخش.وقتی لوسی بیچاره را به دنیا می آوردم هیچ چیزی نداشتم تا به آن چنگ زنم".مادر لوسی شرح زیبایی ربوده شده خود را می دهد و همین است كه روحیه محنت زده او و دیگر اهالی این سرزمین را برای لوسی روشن می كند.

لوسی پیش روی خود الكس، نویسنده بیمار وغریب این جمع را دارد. كسی كه همانند لوسی حاظر نیست به این سادگی ها زیبایی درون خویش را به غیر عشق، به احدی بسپارد. اما الكس به قول خودش هیچوقت در خواستن چیزهایی كه بهشون احتیاج دارد مهارت نداشت.و به همین دلیل تا پایان عمر تنها و غریب به دور خود می گردد.

لوسی با این وضعیت، می ترسد همانند مادرش و دیگر مردم این سرزمین ،زیبایی درونش را از دست بدهد،و تمام عمر در مرگ عشق قربانی شده اش به سوگ بنشیند. برای همین، هر كسی را كه بوی عشق نمی دهد را پس می زند.او از تنهایی نیز وحشت دارد. برای همین است كه در جستجوی عشقش به هر گوشه ای سرك می كشد.

برتولوچی به خوبی این تشویش را به تصویر می كشد. او به بیننده می گوید كه این كشمكش و هراس نابود كننده است،ولی جواب میدهد. بالاخره آن كسی را كه منتظرش هستیم پیدایش می شود. عشق جواب می دهد.

فیلم سراسر ستایش عشق است. فیلم نشان می دهد برای تداوم عشق باید از چنین سرزمینهایی دور شد. سرزمینهایی كه با وجود زیبایی ظاهری،عشق در فضای آن سیال نیست. برتولوچی حتی طعم شیرین عشق را به دور از آن مردم؛زیر درخت تنهایی آن پسر به لوسی می چشاند.

فیلم بازی های خوببی دارد."جرمی آیرونز" در نقش الكس فوق العادست."لیو تیلر" لوسی را دوست داشتنی وباور پذیر كرده است.تصویر برداری نقاشی گونه "داریوش خنجی" به زیبایی فیلم كمك شایانی كرده است. داریوش خنجی متولد 21 اكتبر 1955 تهران.پدری ایرانی و مادری فرانسوی دارد.در كارنامه او فیلمبرداری فیلم های: "هفت" اثر دیوید فینچر. "دروازه نهم" اثر رومن پولانسكی."چیزی دیگر" اثر وودی آلن."مترجم" اثر سیدنی پولاك و "بانویی از شانگهای" اثر وونگ كاروای دیده می شود.

دیدن فیلم نیاز به حوصله و توجه ویژه دارد؛ تا بتوان هرچه بیشتر از زیبایی كار و هنرنمایی برتولوچی لذت برد.

 

Bernardo Bertolucci بیوگرافی برناردو برتولوچی قسمت دوم

 

لیست کامل آثار موجود را می توانید از  اینجا  دانلود کنیدвидео онлайн
1398/06/1 07:01
Useful information. Fortunate me I discovered your website by accident, and I am surprised why this accident didn't took place
earlier! I bookmarked it.
נערות ליווי ברמת גן
1398/05/31 23:19
"We should build to a different one crescendo, cheri,"
he said. "Therefore we can have an ending which will be as none before."

His smile was decadent, his eyes were stuffed with lust, and
the soft skin of his hard cock against my sex was having its intended
effect. I'm feeling a stronger arousal now as I felt
his cock slide between my sensitive lips. I felt your
head of his cock push agonizingly at the doorway of my pussy, and I desired him to
thrust into me hard. Instead he retracted and slid his
hardness back up to my clit.

I became aching to have him inside, and I could tell that his really need to push that wonderful hard cock inside me was growing.

His moans grew to check mine, and I knew the sensation of my wet pussy lips around the head of his cock was getting too much for of us.


"Permit finale begin," he was quoted saying, and hubby slid
the tip of his cock inside me.

The two of us gasped while he held his cock there for a moment.
I contracted my pussy in order to him further inside,
and the man threw his return within the sensation. Inch
by excruciating inch he pushed his cock inside me, and every
time I squeezed my pussy around him. His cock felt wonderful as
it filled me, but I want to it all inside me.
I rolled aside and rested my leg against his shoulder, anf the husband plunged his cock all the
way up in.
חדרים בפתח תקווה
1398/05/31 07:08
thanks a lot a great deal this web site will be
formal in addition to relaxed
דירות דיסקרטיות
1398/05/29 17:10
We're having coffee at Nylon Coffee Roasters on Everton Park in Singapore.
I'm having black coffee, he's using a cappuccino. He or she is handsome.

Brown hair slicked back, glasses that suit his face,
hazel eyes and the prettiest lips I've seen. He or she is well developed, with incredible arms and also a chest that is different for this sweater.
We're standing in-front of one another speaking about our way of life, what you want money for hard times, what
we're seeking on another person. He starts saying
that he's got been rejected a lot of times.

‘Why Andrew? You're so handsome. I'd never reject you ',
I only say He smiles at me, biting his lip.

‘Oh, I don't know. Everything happens for grounds right.
But analyze, utilize reject me, would you Ana?' He said.


‘No, how could I?' , I replied

"So, can you mind if I kissed you right this moment?' he explained as I receive far better him and kiss him.

‘The very next time don't ask, do exactly it.' I reply.

‘I love how you will think.' , he said.

In the meantime, I start scrubbing my high heel as part of his leg, massaging it slowly. ‘What can that suits you in females? And, Andrew, don't spare me the details.' I ask.

‘Everyone loves determined women. Someone to know whatever they want. Someone who won't say yes even though I said yes. Someone who's not scared when you attempt new stuff,' he says. ‘I'm never afraid when you try new stuff, especially in terms of making interesting things in bed ', I intimate ‘And Everyone loves females who are direct, who cut over the chase, like you only did. To generally be
honest, that is a huge turn on.
https://wwin-tv.com/
1398/05/27 10:04
Every weekend i used to pay a quick visit this web site, because i wish for enjoyment, as this this
website conations actually pleasant funny information too.
tabletki na porost Penisa
1398/05/16 23:10
This site truly has all the information I wanted about this subject and didn't know who to ask.
לופט
1398/05/3 22:12
Index Search Villas and lofts rented, search by region, find in minutes a villa rented by city, a range of rooms lofts and villas.
Be in awe of the pictures and information that they have to
offer you you. The site is a center for everyone the ads in the field, bachelorette party?

Like somebody who leaves Israel? It doesn't matter what the main reason you will need to rent a villa for the two event or just friends recreation appropriate
for any age. The website is also center of rooms
through the hour, which is definitely another subject, for
lovers who want a lavish room equipped for discreet entertainment by using a spouse or lover.
Regardless of you are looking for, the 0LOFT website
makes a look for you to find rentals for loft villas and rooms
throughout Israel, North South and Gush Dan.
download
1398/05/2 06:47
Good day! I just want to give you a huge thumbs up for your excellent info you have got here
on this post. I will be coming back to your site for more soon.
learn.medicaidalaska.com
1398/04/31 15:20
I was able to find good information from your blog articles.
صیانة غسالات سامسونج
1398/04/31 07:26
Every weekend i used to visit this web site, as i want enjoyment, as this this web page conations
truly good funny data too.
www.idaruba.com
1398/04/30 07:50
We stumbled over here coming from a different page and thought
I may as well check things out. I like what I see so now i'm following you.
Look forward to finding out about your web page yet again.
טכנאי מזגנים
1398/04/29 09:30
cheers considerably this fabulous website is actually elegant and also laid-back
najlepsze konta bankowe
1398/04/23 17:12
Excellent blog right here! Also your website quite a bit up fast!

What web host are you the use of? Can I am getting your affiliate hyperlink on your host?
I desire my web site loaded up as quickly as yours lol
konta osobiste ranking
1398/04/23 10:49
My brother suggested I may like this blog. He was entirely right.
This put up truly made my day. You can not consider just how so much time I had spent for this information! Thanks!
konta firmowe
1398/04/23 10:13
At this time I am going to do my breakfast, afterward having my
breakfast coming again to read other news.
Konto bankowe dla firm Ranking
1398/04/22 23:21
This website was... how do you say it? Relevant!!

Finally I have found something that helped me. Appreciate it!
watch video online
1398/04/20 08:34
watch video online

Free Videos Online watch video online megavideo
Free Video ClipsFind Watch TV Onlin,watch tv online free live.
Search Faster daily motion, Better & Smarter Here!
Watching Videos, vimeo watch videos YouTube News & More.
Watch TV Shows Online, Watch Youtube, Stream Live TV Series Free Videos Online Full Episodes.
watch tv online freeFind Watch TV Onlin,Watch Tv Online.
Search Faster vimeo watch videos YouTube, Better & Smarter Here!
Online Video Watch, watch-tv series me News & More.
Watch TV Shows Online, Dailymotion, Stream Live TV Series
watch-tv series me Full Episodes. dailymotionFind Watch TV Onlin,daily
motion. Search Faster Watching Videos, Better & Smarter Here!
Free Video Clips, Watch Tv Online News & More watch video online.

Watch TV Shows Online, dailymotion, Stream Live TV Series daily motion Full
Episodes.
bulk bath bombs
1398/04/20 04:30
It's very trouble-free to find oout any matter on net as compared to textbooks, as I found this paragraph at this website.
صیانة غسالة فوق اتوماتیك ال جى
1398/04/14 13:00
Greetings! Very helpful advice within this article!
It's the little changes which will make the largest changes.
Thanks a lot for sharing!
נערות ליווי ברמת גן
1398/04/10 16:34
We're having coffee at Nylon Coffee Roasters on Everton Park in Singapore.
I'm having black coffee, he's which has a cappuccino.
He could be handsome. Brown hair slicked back, glasses that are great for
his face, hazel eyes and the most amazing lips I've
seen. He's well built, with incredible arms as well as a chest that is unique within this sweater.
We're standing ahead of one another preaching about people,
what we want money, what we're searching for on another
person. He starts saying that they have been rejected loads of times.


‘Why Andrew? You're so handsome. I'd never reject you ', I say He smiles at me,
biting his lip.

‘Oh, I can't know. Everything happens for an excuse right.
But analyze, you wouldn't reject me, do you Ana?' He
said.

‘No, how could I?' , I replied

"So, can you mind if I kissed you currently?' he stated as I buy better him and kiss him.

‘Next occasion don't ask, just do it.' I reply.

‘I enjoy how you think.' , he said.

While waiting, I start scrubbing my hindfoot in his leg, massaging it slowly. ‘Precisely what do you enjoy in women? And, Andrew, don't spare me the details.' I ask.

‘I really like determined women. Someone you will never know what they have to want. Someone who won't say yes even though I said yes. Someone who's not afraid of trying something mroe challenging,' he says. ‘I'm never afraid when you try a new challenge, especially with regards to making something totally new in the bedroom ', I intimate ‘And I adore ladies who are direct, who cut over the chase, like you just did. To generally be
honest, what a huge turn on.
נערת ליווי חיפה
1398/04/10 09:55
Sexy2call Quick search and obtain the most up-to-date results Locate a massage escort
girl, discrete apartment or any perfect and indulgent recreation. Interested in escort girls?
Discrete apartments? Generate a quick search by region, the greatest portal
in Israel for discreet apartments and escort girls, many different youth
ads that will give you service and guidance you did not know, do a search by city and discover the
dream girl for the indulgence, business meeting?

Ads will not include and or provide and or encourage and or imply the
provision of sexual services. The ads are governed by each
of the binding laws of the State of Israel.
China Visa
1398/04/9 15:47
I like the valuable information you prdovide onn your articles.
I'll bookmark your blog and check again ere regularly.
I am moderately sure I will be informed manny neew sfuff right right here!

Best of luck for the next!
חדרים לפי שעה בראשון
1398/04/9 08:25
Index Search Villas and lofts rented, search by region, find in a few minutes a villa rented by city, several different
fernando martinez gomez tejedor
1398/04/7 13:54
You should be a part of a contest for one of the highest quality blogs on the
web. I'm going to recommend this web site!
נערת ליווי ברמת גן
1398/04/7 13:14
We're having coffee at Nylon Coffee Roasters on Everton Park in Singapore.
I'm having black coffee, he's developing a cappuccino.

He's handsome. Brown hair slicked back, glasses that fit his face,
hazel eyes and the prettiest lips I've seen.
He is well built, with incredible arms and also a chest that sticks out with this sweater.
We're standing in front of each other speaking about us,
what we really wish for money for hard times, what we're seeking on another person. He starts saying that she has been rejected a
great deal of times.

‘Why Andrew? You're so handsome. I'd never
reject you ', I have faith that He smiles at me, biting his lip.


‘Oh, I can't know. Everything happens for good reason right.
But identify, you would not reject me, can you Ana?' He said.


‘No, how could I?' , I replied

"So, utilize mind if I kissed you today?' he stated as I receive nearer to him and kiss him.

‘The next occasion don't ask, function it.' I reply.

‘I favor how we think.' , he said.

For now, I start scrubbing my heel bone within his leg, massaging it slowly. ‘So what can you wish in women? And, Andrew, don't spare me the details.' I ask.

‘I love determined women. Someone that knows what you want. Somebody who won't say yes simply because I said yes. Someone who's not afraid of attempting new things,' he says. ‘I'm never afraid when trying new stuff, especially in relation to making new stuff in bed ', I intimate ‘And I adore women that are direct, who cut from the chase, like you simply did. For being
honest, that is a huge turn on.
נערת ליווי
1398/04/6 18:16
"We should build to an alternative crescendo, cheri," he said.
"Therefore we will have an ending that'll be as none before."

His smile was decadent, his eyes were filled with lust, and
also the soft skin of his hard cock against my sex was having its intended effect.
I'm feeling a stronger arousal now as I felt his cock slide between my sensitive lips.
I felt the of his cock push agonizingly at the entrance of my pussy, and Needed him to
thrust into me hard. Instead he pulled back and slid his hardness back as much as my clit.


I'm aching to possess him inside, and I was able to tell that his should push that wonderful hard cock inside me was growing.
His moans grew to check mine, and I knew the opinion of my wet pussy
lips for the head of his cock was getting excessive both for of us."Let the finale begin," he was quoted saying, and
that he slid the top of his cock inside me.

The two of us gasped as they held his cock there for any moment.
I contracted my pussy in order to him further inside, anf the husband threw his return at the sensation. Inch by
excruciating inch he pushed his cock inside me, every time I squeezed my pussy around
him. His cock felt wonderful as it filled me, but I need to everthing
inside me. I rolled aside and rested my leg
against his shoulder, and he plunged his cock up in.
paypal money transfer
1398/03/30 23:39
Asking questions are really nice thing if you are not understanding
anything fully, except this piece of writing offers good understanding yet.
pure cbd oil for sale online
1398/03/30 09:34
Hmm it seems like your site ate my first comment (it was
super long) so I guess I'll just sum it up what I submitted and
say, I'm thoroughly enjoying yor blog. I too am ann aspiring blog writer buut
I'm still new to everything. Do you have any tips annd hints
for rookie blog writers? I'd genuinely apprrciate it.
http://tinyurl.com/
1398/03/19 18:58
Amazing! This blog looks just like my old one! It's on a completely different topic but it has pretty much
the same layout and design. Outstanding choice of colors!
Charmain
1398/03/19 17:08
Hey very nice blog!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نمایش نظرات 1 تا 30